Hakkımızda

HAKKIMIZDA :

CKC İnş. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara da kurulmuştur. Şirketimizin faaliyet alanları,  bina ve altyapı inşaatları, yurt içi ve yurt dışında, çeşitli betonarme kalıp teknolojileri kullanılarak kaba yapı yapılması, teknik müşavirlik ve proje yönetimi faaliyetleridir.

CKC,  kuruluşundan bu yana üstlendiği tüm projeleri eksiksiz olarak ve zamanında teslim etmiş, müşteri ve işverenleri ile uzun süreli sağlıklı ilişkiler kurmuştur.

Faaliyetlerini gerçekleştirmede iletişim, insan kaynakları, lojistik ve finansı doğru yöneterek projelerinde başarıyı yakalamıştır.

Her projenin kendine özgü özellikleri olduğunun bilincinde olarak, her projeye ilk proje istekliliği ile yenilikçi ve sağlıklı yaklaşımlarla, müşterilerinin beklentilerini karşılamayı bilmiştir.

Şirketimiz yurtdışı uygulamaları konusunda, Türkiye nin önde gelen kalıp teknolojisi sağlayıcıları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

FELSEFEMİZ :

CKC, kendisini oluşturan tüm unsurlarla beraber, oluştuğu günden günümüze ve geleceğe kadar, bünyesindeki tüm bilgi, tecrübe, zeka ve aklı kullanarak, insan ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, bilim ve teknolojinin ışığında, kendisine ve muhataplarına fayda üretmek amacını taşır.

Bu amacı gerçekleştirmek için tüm gereksinimlerini hayatın kendisinden alarak, ürünlerini yine, hayatın kendisine sunar…

POLİTİKALARIMIZ

MÜŞTERİ/İŞVEREN :

CKC, mevcudiyetinin devamını sağlayan ana unsuru, müşterilerinin ihtiyaçları olarak belirler. Bu sebeple faaliyetlerinin sonucunda, mutlak müşteri memnuniyetini hedefler.

CKC müşterileri ile tesis ettiği iş ilişkisinin odağına ortak hedefleri koyar, bu hedeflere ulaşmak için tüm imkan ve kabiliyetlerini kullanmaktan kaçınmaz, hedefe ulaşıldığında tüm tarafların fayda sağlayacağını bilir ve bu hedefi gerçekleştirir.

KALİTE :

Şirketimiz, kalite kontrolünün, kalite üretilmesi için gerekli verileri sağlamak için yapıldığının bilincinde olarak, temelde kalitenin sadece kontrol edilen değil, esas itibari ile üretilen bir nitelik olduğunu bilir.

Bir netice olarak elde edilmek istenen kalitenin, faaliyet sürecindeki kalite girdisi ile mümkün olacağının bilincinde olarak, üretilenin kalitesini arttırmak için, üretenin kalite algısını geliştirir ve üretim için gerekli bileşenleri tercih ederken kaliteyi ön planda tutar.

BİLİM/TEKNOLOJİ :

CKC, gücünü, bünyesindeki tüm unsurların sahip olduğu toplam bilgi olarak tanımlar. Bilginin ise, bilimden doğarak, teknoloji ile hayata geçirildiğinin bilincindedir. Bu sebeple bilimin her dalına duyduğu saygıyla beraber, özellikle faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Teknolojiyi takip etmenin dışında, taknolojiye dahil olmak gerektiği inancı ile, kullandığı tüm teknoloji ürünü unsurların gelişimi için ve hatta yeni teknolojilerin üretilebilmesi için, tecrübe ve bilgisini, ürün tasarımcıları ve üreticileri ile sık sık bir araya gelerek, onlara geri bildirim sağlamak sureti ile, teknolojik gelişime katkıda bulunur.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ (İSG) :

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) nin, tek başına denetim ile başarılamayacağının farkında olarak, tüm denetimleri eksiksiz yerine getirmekle kalmayıp, tüm çalışan ve muhatapların İSG planının bir parçası olduğu bilinci ile hareket edilmesini sağlar.

CKC, iş güvenliğine, iş ehliyetinden başlayarak, mutlaka iş ehliyetine sahip olan kişilerle çalışır ve mutlaka gerekli emniyeti sağlayacak nitelikte malzeme ve ekipman kullanır.

Oluşabilecek her türlü olumsuzluğu önlemek için öncelikle risklerin farkında olur, bu riskleri ortadan kaldırmak için riski taşıyanlar başta olmak üzere, tüm ekip ile beraber hareket ederek tedbirlerini alır.

Çalışılan coğrafyadaki İSG mevzuatlarını inceler, öğrenir. Talimatlara uyulmasını sağlamakla kalmaz, geliştirilmesi için tüm bilgi ve tecrübesi ile katkıda bulunur.

İSG yönetimindeki en önemli unsurun Bilinç olduğunun farkında olarak, tüm çalışanlarının gerekli eğitimleri almasını sağlar.